EMS Elektronix

Terminy realizacji

Jednym z częściej pojawiających się pytań spływających na nasze skrzynki firmowe jest pytanie o termin realizacji zamówień. Jest to dla nas zrozumiałe, każdy z Państwa posiada terminy które musi dopiąć, dlatego postaramy się ogólnie na nie odpowiedzieć.

Należy zacząć od tego, że projekt projektowi nie równy. Czas montażu zależy od liczby zamówionych płytek, ilości komponentów wchodzących na płytkę, montażu SMD, montażu THT i innych usług.

WYKONANIE OFERTY – od 24 godzin do tygodnia

Zazwyczaj gotowe oferty wysyłamy w przeciągu 24h, chyba że do wyceny jest wiele komponentów których musimy „intensywniej poszukać”.


MONTAŻ – od 1 dnia do 2 tygodni

Czas uzależniony jest od obłożenia PCB oraz ilości zamówienia. Zachęcamy do wcześniejszego zaplanowania zamówienia, gdyż czym wcześniej zgłoszą Państwo dyspozycję, termin zostanie zarezerwowany, co daje pewność dotrzymania zobowiązań.


KOMPLETACJA KOMPONENTÓW I PCB– od 1 do 3 tygodni

Zdecydowanie najwięcej czasu zajmuje skompletowanie komponentów elektronicznych do zamówienia. Dostajemy gotowe terminy od poszczególnych hurtowi na świecie i jesteśmy zmuszeni czekać na dostawę komponentów. Standardowo zebranie wszystkich elementów trwa 1-2 tygodnie, jednak czym trudniej dostępne elementy tym czas zamówienia się wydłuża. Jest to czynnik zupełnie niezależny od naszej firmy, dlatego jeżeli zależy Państwu na czasie proponujemy dostawę komponentów we własnym zakresie.

Przedstawione terminy są jedynie szacunkami wynikającymi z doświadczenia. W celu poznania terminów realizacji konkretnego projektu zapytania prosimy wysyłać na adres email:

info@ems-elektronix.com